نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
از نویسندگان و راویان دفاع مقدس در نشست کتاب‌خوان دفاع مقدس و ایثار و شهادت استان زنجان، تقدیر شد.
همزمان با هفته گرامیداشت مقام زن؛
نشست تخصصی کتاب‌خوان «زنان و خانواده» همزمان با هفته گرامیداشت مقام زن با حضور جمعی از مسئولان، نویسندگان و کتابداران در سالن استانداری قزوین برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان خبر داد:
اسفندیار زیدآبادی در آخرین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان از برگزاری بیش از ۵۰۰ نشست کتاب‌خوان و معرفی ۳۰۰۰ عنوان کتاب در کتابخانه‌های عمومی این استان خبر داد.
با حضور جمعی از کتابداران کتابخانه‌های عمومی سنندج؛
اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سنندج با برگزاری نشست تخصصی کتاب‌خوان «علم کتابداری، اطلاعات و دانش‌‎شناسی» میزبان جمعی از کتابداران کتابخانه‌های عمومی این شهرستان شد.
با حضور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛
نشست کتاب‌خوان ویژه ناشنوایان به همت مسئول کتابخانه شهید کلینی شهرری و با حضور دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار شد.
با حضور استادان و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی؛
نشست کتاب‌خوان تخصصی زبان شناسی با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با حضور استادان زبان شناسی و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.
به میزبانی شهرستان آران و بیدگل؛
نشست کتاب‌خوان مطالعات انقلاب اسلامی همزمان با هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولان و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی در تالار اندیشه آران و بیدگل  برگزار شد.
با حضور معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد؛
نشست کتاب‌خوان ویژه اصحاب رسانه با حضور معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه نمایشگاه مطبوعات مازندران برگزار شد.
به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران؛
به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران چهارمین نشست تخصصی کتاب‌خوان با موضوع «مطالعات رسانه و ارتباطات» برگزار شد.
سرپرست کتابخانه‌های عمومی اصفهان خبر داد:
سرپرست کتابخانه‌های عمومی اصفهان در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل از برگزاری ۱۲۰۰ نشست کتاب‌خوان در استان اصفهان خبر داد.
مبانی طرح کتاب‌خوان بررسی شد/ بخش سوم؛
سومین بخش از نشست «بررسی مجموعه مطالعات طرح کتاب‌خوان» با عنوان «پیشبرد» با هدف پیشبرد اهداف، تداوم اجرا و بهره‌مندی از نتایج مطلوب طرح کتاب‌خوان برگزار شد.
مبانی طرح کتاب‌خوان بررسی شد/ بخش دوم؛
بخش دوم نشست «بررسی مجموعه مطالعات طرح کتاب‌خوان» با حضور پژوهشگران علم اطلاعات و دانش‌شناسی به بررسی مبانی طرح کتاب‌خوان پرداخت.
مبانی طرح کتاب‌خوان بررسی شد/ بخش اول؛
بخش اول نشست «بررسی مجموعه مطالعات طرح کتاب‌خوان» با حضور پژوهشگران علم اطلاعات و دانش‌شناسی به بررسی مبانی طرح کتاب‌خوان پرداخت.
چهارمین نشست «کتاب‌خوان» دانشگاهی با موضوع «آرشیو» برگزار شد؛
چهارمین نشست «کتاب‌خوان» دانشگاهی با موضوع «آرشیو» توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی ـ دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی (ادکا) برگزار شد.
در راستای اجرای برنامه‌های سال خواندن؛
در راستای اجرای برنامه‌های سال خواندن نشست «بررسی مجموعه مطالعات طرح کتاب‌خوان» با همکاری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی؛
چهارمین نشست کتاب‌خوان دانشگاهی با موضوع «آرشیو»، ۲۵ بهمن‌ماه، به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
همزمان با سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛
هم‌زمان با سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی،‌ نشست کتاب‌خوان نویسندگان انقلاب را به بهانه معرفی کتاب‌هایی با موضوع انقلاب گردهم آورد.
در نشست کتاب‌خوان دانشگاهی و حوزوی با موضوع انقلاب اسلامی مطرح شد؛
نویسندگان و پژوهشگران حوزه انقلاب اسلامی، در نخستین نشست از سلسله نشست‌های کتاب‌خوان دانشگاهی و حوزوی به معرفی تعدادی از کتاب‌های حوزه انقلاب اسلامی و همچنین نقد تاریخ‌نگاری در این حوزه پرداختند.
در دی‌ماه سال‌جاری انجام شد؛
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان پارس‌آباد از برگزاری 9 نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای در دی‌ماه خبر داد.
با حضور جمعی از مسئولین و نویسندگان صورت پذیرفت؛
اولین نشست تخصصی کتاب‌خوانِ دفاع‌مقدس در خرم‌آباد با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان و جمعی از مسئولین و نویسندگان استانی برگزار شد.
بيشتر
اطلاعات بازدید از سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 1938668
تعداد بازديد از سايت: 148016235
تعداد بازديد زيرپورتال: 51625774
اين زيرپورتال امروز: 43283
در امروز: 131268
اين صفحه امروز: 2457
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما