اخبار
1394/5/17 شنبه
راه‌اندازی پایگاه اطلاع‌ رسانی همایش ملی خواندن
پایگاه اطلاع‌ رسانی نخستین همایش ملی خواندن در راستای تعامل مشترک میان نهاد کتابخانه‌های عمومی و دانشگاه کردستان راه‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پایگاه اطلاع ‌رسانی نخستین همایش ملی خواندن، در راستای تعامل مشترک میان نهاد کتابخانه‌های عمومی و دانشگاه کردستان به نشانی http://readingconf.ir راه‌اندازی شد.

در نسخه طراحی شده این پایگاه اطلاع رسانی، علاوه بر پوشش اخبار همایش، پوستر، محور‌های همایش، سخن دبیر علمی و دبیر اجرایی، لوگو و لینک برگزارکنندگان و حامیان کنفرانس نیز منتشر شده است.

این تارنما به عنوان پایگاه اطلاع‌ رسانی پشتیبانی اطلاع ‌رسانی همایش، کلیه برنامه‌های آتی این همایش و سلسله گردهمایی‌های «خواندن» را پوشش خواهد داد.

گفتنی است همایش ملی خواندن به طور مشترک توسط دانشگاه کردستان و نهاد کتابخانه‌های عمومی با مقالاتی در موضوعات: مبانی نظری خواندن، خواندن و لایه‌های مدیریتی، خواندن و نهادهای فرهنگی، آموزش عالی و خواندن، نهضت سواد آموزی و خواندن، خانواده و خواندن، خواندن در محیط الکترونیکی و آموزش و پرورش و خواندن، روزهای 28 و 29 آبان سالجاری در دانشگاه کردستان واقع در شهر سنندج برگزار می‌شود.