نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
..
تویسرکان:
استقبال دانش‌آموزان تویسرکانی از نشست‌های کتاب‌خوان مدرسه‌ای
..
مود:
جشن میلاد امام حسن عسکری(ع) در کتابخانه امیرالمؤمنین(ع)
..
دستگرد:
راه‌اندازی بخش مرجع کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی اندیشه
..
گلپایگان:
نشست کتاب‌خوان با حضور کتابداران شهرستان گلپایگان برگزار شد
..
مراغه:
کتابخانه عمومی اوحدی‌مراغه‌ای نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای برگزار کرد
اخبار استان ها
1395/10/11 شنبه
..
به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد؛
دانش‌آموزان معلول آموزشگاه ضرابی یزد میزبان نشست کتابخوان شدند

دانش‌آموزان معلول جسمی حرکتی آموزشگاه ضرابی یزد میزبان نشست کتابخوان شدند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، دانش‌آموزان معلول جسمی حرکتی آموزشگاه ضرابی یزد 7 دی‌ماه، در نخستین نشست کتاب‌خوان این مدرسه، کتاب‌های برگزیده خود را با دیگران به اشتراک گذاشتند.

در این نشست که با حضور رقیه دوست فاطمی‌ها، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ حسینعلی ملانوری، رئیس سازمان دانش‌آموزی استان؛ منصور ارجمندی، رئیس آموزش‌وپرورش ناحیه 2 یزد؛ حامد عطارها، معاون اداره کل کتابخانه‌های استان و جمعی از کتابداران یزدی حضور داشتند، 9 تن از دانش‌آموزان آموزشگاه ضرابی به معرفی کتاب‌های موردنظر خود پرداختند.

احمدرضا سالاری، کتاب «بهرام گور»؛ سجاد ورمرزیار، کتاب «آخرین فرستاده»؛ محسن یعقوبی نیک، کتاب «افسانه‌های ملل»؛ فاطمه تاجیک، کتاب «میرزا کوچک خان»؛ محمدعارف متین، کتاب «قصه‌های شیرین مثنوی معنوی»؛ مائده طاهرنژاد، کتاب «اسکندر»؛ سیما دره‌زرشکی؛ کتاب «نمی‌توانست زنده بماند» و علی‌رضا شفیق، کتاب «به خواب شیرین بروید» را معرفی کردند.

امیرحسین زارع، یکی دیگر از دانش‌آموزان این آموزشگاه نیز بخشی از داستان «نبرد رستم و اسفندیار» از کتاب «شاهنامه فردوسی» را با نثری روان روایت کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد در بخش پایانی این نشست با ابراز خرسندی از حضور در جمع دانش‌آموزان این آموزشگاه گفت: خوشحالم که به بهشت زیبای شما آمده‌ام و از مطالب خوب و ارزشمندتان بهره‌مند شدم.

دوست فاطمی‌ها همچنین از تلاش‌های خالصانه و دلسوزانه معلمان و مربیان آموزشگاه ضرابی قدردانی کرد و برای دانش‌آموزان معلول جسمی حرکتی این مدرسه آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

در پایان نشست کتاب‌خوان مدرسه ضرابی یزد، از دانش‌آموزان ارائه‌دهنده کتاب، مدیر و مربیان آموزشگاه با اهدای لوح سپاس، شاخه گل و کتاب قدردانی شد.

گفتنی است این نشست کتاب‌خوان به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد، کتابخانه عمومی امام علی (ع) و مدرسه معلولان جسمی حرکتی ضرابی و با همکاری ادارات آموزش پرورش استثنایی استان و آموزش‌وپرورش ناحیه 2 یزد برگزار شد.
منبع : یزد

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 304
اطلاعات بازدید از سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 9619626
تعداد بازديد از سايت: 135599160
تعداد بازديد زيرپورتال: 47249222
اين زيرپورتال امروز: 16152
در امروز: 36048
اين صفحه امروز: 5116
دريافت RSS در امروز: 117375 دريافت RSS صفحه: 34
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.