نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
..
بندرعباس:
مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی علامه طباطبائی بندرعباس
..
فسا:
برنامه های بزرگداشت «روز فسا» در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان
..
منجیل:
کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بازگشایی شد
..
کامیاران:
کتابخانه شهید فریدون رستمی روستای شیروانه به بهره‌برداری رسید
..
قزوین:
افتتاح بخش مرجع کتابخانه عمومی امام خمینی(ره)
اخبار استان ها
1395/10/17 جمعه
..
با حضور مسئولان استانی صورت گرفت؛
افتتاح کتابخانه خیرساز آیات در شهرستان شوشتر

کتابخانه عمومی آیات شهرک اندیشه در شهرستان شوشتر با حضور آیت‌الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مسئولان افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، آیین افتتاحیه کتابخانه عمومی آیات شهرستان شوشتر با حضور آیت‌الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری؛ حجت‌الاسلام بلک، مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان؛ حجت‌الاسلام سلیمانی امام‌جمعه شوشتر؛ مصطفی سمالی‌زاده، فرماندار شوشتر؛ حجت‌الاسلام سپهر مدیرکل کتابخانه‌های استان خوزستان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ سپهر در آیین افتتاح این کتابخانه اظهار کرد: کتابخانه عمومی آیات در زمینی به مساحت ۳۰۰ مترمربع، اهدایی یکی از خیرین شهرک اندیشه ساخته شده است و زیربنای آن۲۸۰  مترمربع است که با اعتباری بالغ ۴ میلیارد و۱۴۰ میلیون ریال از سوی اداره کل کتابخانه‌های استان ساخت تجهیز و بهسازی شده است. با مساعدت بنیاد علمی و آموزشی قلم‌چی مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال نیز جهت تکمیل پروژه به اداره کل کتابخانه‌های خوزستان اهدا شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان با اشاره به تخصیص اعتبار برای ساخت این کتابخانه یادآور شد: کتابخانه عمومی آیات با ۲۰۰۰ جلد کتاب دارای بخش‌های مختلفی مانند: کودک، نشریات، مخزن، مرجع، سالن مطالعات خواهران، برادران و همچنین مجهز به اینترنت است.

وی با بیان اینکه «با افتتاح این مرکز، تعداد کتابخانه‌های عمومی استان به ۲۱۷ باب و کتابخانه‌های عمومی شوشتر به ۱۰ باب رسید» خاطرنشان کرد: این کتابخانه عمومی به‌عنوان مرکزی فرهنگی در شهرک اندیشه برای استفاده اقشار مختلف احداث شده و امیدواریم با اجرای  برنامه‌های فرهنگی متنوع از قبیل نشست‌های کتاب‌خوان، رونمایی و نقد و بررسی کتاب، کارگاه‌های آموزشی برای خانواده‌ها و برنامه‌های ویژه بخش‌های کودک و نوجوان به هدف غایی خود در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و پیشرفت درزمینه‌های علمی و آموزشی و ارتقاء سطح فرهنگ عمومی و رشد ساعات مطالعه برسد.

منبع : خوزستان

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 525
اطلاعات بازدید از سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 11403363
تعداد بازديد از سايت: 148015006
تعداد بازديد زيرپورتال: 51625364
اين زيرپورتال امروز: 42873
در امروز: 130039
اين صفحه امروز: 18269
دريافت RSS در امروز: 164121 دريافت RSS صفحه: 202
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما