نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
..
منجیل:
کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بازگشایی شد
..
کامیاران:
کتابخانه شهید فریدون رستمی روستای شیروانه به بهره‌برداری رسید
..
قزوین:
افتتاح بخش مرجع کتابخانه عمومی امام خمینی(ره)
..
رزن:
معرفی کتاب «روزی که آموس بیمار شد» به کودکان
..
کتابخانه‌های عمومی با بیش از ۲۳۰۰ برنامه میزبان علاقه‌مندان به کتاب هستند + قسمت سوم
اخبار استان ها
1395/10/17 جمعه
..
با حضور مسئولان استانی صورت گرفت؛
افتتاح کتابخانه خیرساز آیات در شهرستان شوشتر

کتابخانه عمومی آیات شهرک اندیشه در شهرستان شوشتر با حضور آیت‌الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مسئولان افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، آیین افتتاحیه کتابخانه عمومی آیات شهرستان شوشتر با حضور آیت‌الله شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری؛ حجت‌الاسلام بلک، مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان؛ حجت‌الاسلام سلیمانی امام‌جمعه شوشتر؛ مصطفی سمالی‌زاده، فرماندار شوشتر؛ حجت‌الاسلام سپهر مدیرکل کتابخانه‌های استان خوزستان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ سپهر در آیین افتتاح این کتابخانه اظهار کرد: کتابخانه عمومی آیات در زمینی به مساحت ۳۰۰ مترمربع، اهدایی یکی از خیرین شهرک اندیشه ساخته شده است و زیربنای آن۲۸۰  مترمربع است که با اعتباری بالغ ۴ میلیارد و۱۴۰ میلیون ریال از سوی اداره کل کتابخانه‌های استان ساخت تجهیز و بهسازی شده است. با مساعدت بنیاد علمی و آموزشی قلم‌چی مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال نیز جهت تکمیل پروژه به اداره کل کتابخانه‌های خوزستان اهدا شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان با اشاره به تخصیص اعتبار برای ساخت این کتابخانه یادآور شد: کتابخانه عمومی آیات با ۲۰۰۰ جلد کتاب دارای بخش‌های مختلفی مانند: کودک، نشریات، مخزن، مرجع، سالن مطالعات خواهران، برادران و همچنین مجهز به اینترنت است.

وی با بیان اینکه «با افتتاح این مرکز، تعداد کتابخانه‌های عمومی استان به ۲۱۷ باب و کتابخانه‌های عمومی شوشتر به ۱۰ باب رسید» خاطرنشان کرد: این کتابخانه عمومی به‌عنوان مرکزی فرهنگی در شهرک اندیشه برای استفاده اقشار مختلف احداث شده و امیدواریم با اجرای  برنامه‌های فرهنگی متنوع از قبیل نشست‌های کتاب‌خوان، رونمایی و نقد و بررسی کتاب، کارگاه‌های آموزشی برای خانواده‌ها و برنامه‌های ویژه بخش‌های کودک و نوجوان به هدف غایی خود در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و پیشرفت درزمینه‌های علمی و آموزشی و ارتقاء سطح فرهنگ عمومی و رشد ساعات مطالعه برسد.

منبع : خوزستان

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 441
اطلاعات بازدید از سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 10757792
تعداد بازديد از سايت: 143863556
تعداد بازديد زيرپورتال: 50064733
اين زيرپورتال امروز: 23993
در امروز: 61470
اين صفحه امروز: 9503
دريافت RSS در امروز: 141112 دريافت RSS صفحه: 357
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.