یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱

امام‌جمعه شهر لنده در پیامی به جشنواره کتابخوانی رضوی عنوان کرد:

جشنواره کتابخوانی رضوی زمینه ساز سبک زندگی اسلامی در جامعه است

امام جمعه لنده

حجت الاسلام والمسلمین هدایت محمودی امام جمعه شهر لنده در پیامی به هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، از برنامه ریزی و تلاش خوب دست اندرکاران این جشنواره، تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام هدایت محمودی امام‌جمعه شهر لنده در پیامی به هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، از برنامه‌ریزی و تلاش دست اندرکاران این جشنواره، تقدیر کرد.

حجت‌الاسلام هدایت محمودی، در این پیام اظهار کرد: بعد از شناخت خداوند و برخورداری از نعمت ولایت ائمه اطهار(ع) و با عنایت به هدف خلقت انسان که همانا رسیدن به کمال است، لازمه بهره‌مندی از حیات طیبه و زندگی حقیقی و باصفا، اطاعت و بندگی خداوند و عملکرد مناسب با انتظارات اولیاء دین است.

وی تصریح کرد: شیرینی پایدار زندگی و لذت معنوی و آرامش روانی و بهره‌مندی از عزت حقیقی در سایه اتصال به اقیانوس بیکران معنویت و ارتباط خالصانه و مستمر با امامان معصوم است و لازمه‌اش شناخت سیره معصومین و به‌کارگیری آن در حوزه فکری و رفتاری است و می‌طلبد که ما زندگی ائمه اطهار(ع) را سرلوحه کارهای خودمان قرار دهیم.

وی با اشاره به برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی افزود: طبعاً جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی مغتنم برای شناخت سبک زندگی امام رضا(ع) و نشر سیره نورانی و سعادت‌بخش آن امام همام در جامعه خواهد بود.

وی ضمن دعوت همگان به‌ویژه نوجوانان و جوانان جهت شرکت در این جشنواره، از برنامه‌ریزی و تلاش دست‌اندرکاران جشنواره تقدیر کرده و افزود: این جشنواره، اقدامی فرهنگی و باارزش است که امیدوارم این برنامه باکیفیت هرچه بهتر برگزارشده و همگان بتوانند از برکات بی‌شمار معنوی آن در حد کمال، بهره‌مند شوند و خانواده‌ها بامطالعه کتاب‌های زندگی و شخصیت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) بهره کافی ببرند.