دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰

کودکان بندرعباسی با کتاب مجید ملامحمدی آشنا شدند؛

کتاب «چه شمشیر زیبایی» در قالب نمایش کودک معرفی شد

کراپ‌شده - معرفي کتاب «چه شمشیر زیبایی» با نمایش

کتابخانه فرهیختگان ایسین شهرستان بندرعباس، کتاب «چه شمشیر زیبایی» را در قالب اجرای نمایشی کودکانه به مخاطبان معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان، مسئول کتابخانه فرهیختگان ایسین از معرفی کتاب «چه شمشیر زیبایی» در قالب نمایش برای کودکان این کتابخانه خبر داد.  

پورحسن گفت: «چه شمشیر زیبایی» شامل مجموعه‌ای از داستان‌های آموزنده از زندگی امام علی(ع) است که با زبانی شیرین و ساده، به قلم  مجید ملامحمدی نوشته شده است.

وی افزود: این نمایش، ترکیبی از چند داستان این کتاب بود که با هدف معرفی بیشتر شب‌های قدر به کودکان، اجرا شد.

مسئول کتابخانه فرهیختگان ایسین افزود: معرفی کتاب‌ها به‌وسیله اجرای نمایش، یکی از بهترین روش‌ها برای ماندگاری هر چه بیشتر کتاب‌ها در ذهن مخاطب است و مشارکت کودکان در اجرای نمایش به تقویت اعتمادبه‌نفس در آن‌ها کمک کرده و دقت و تمرکز آن‌ها در خواندن کتاب‌ها را بالا می‌برد.

نوحه‌خوانی کودکان و قصه‌گویی مسئول کتابخانه ایسین شهرستان بندرعباس درباره شخصیت آن امام بزرگوار از بخش‌های دیگر این برنامه بود.

مسئول کتابخانه فرهیختگان ایسین در ادامه افزود: معرفی کتاب ها بوسیله اجرای نمایش، یکی از بهترین روشها برای ماندگاری هر چه بیشتر کتابها در ذهن همگان است و مشارکت کودکان در اجرای نمایش به تقویت حس اعتماد به نفس آنها کمک میکند  و دقت و تمرکز آنها در خواندن کتابها را بالا می برد.

گفتنی است کودکان بعد از اجرای نمایش به مناسبت شهادت امام علی (ع) به نوحه خوانی پرداختند و مسئول کتابخانه به قصه گویی درباره شخصیت آن امام بزرگوار پرداخت.