سه‌شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۴

نماینده مردم بویین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

جشنواره کتابخوانی رضوی اقدامی ارزشمند در ترویج سیره ائمه اطهار(ع) است

روح‌الله بابایی‌صالح

روح‌الله بابایی‌صالح اهمیت دادن به موضوع ائمه اطهار(ع) و آشنایی با سبک زندگی امام رضا(ع) آن هم با استفاده از منابعی ارزشمند و کاربردی در قالب جشنواره کتابخوانی رضوی را اقدامی تحسین برانگیز و قابل تقدیر عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین، روح‌الله بابایی‌صالح نماینده مردم بویین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی ضمن شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بیان داشت: زائرین بقاع مقدس ائمه اطهار(ع) نباید فراموش کنند که تنها به زیارت آن مکان نرفته، بلکه به زیارت اندیشه، تفکر، عقیده و سیره ائمه اطهار(ع) رفته‌اند.

وی در ادامه افزود: ترویج امر مطالعه، اهمیت دادن به موضوع ائمه اطهار(ع) و آشنایی با سبک زندگی امام رضا(ع) آن هم با استفاده از منابعی ارزشمند و کاربردی در قالب جشنواره کتابخوانی رضوی اقدامی تحسین برانگیز و قابل تقدیر است.

بابایی‌صالح همچنین خاطرنشان کرد: مورد توجه قرار دادن خانواده و مشارکت جمعی خانواده‌ها و توجه به گروه‌های سنی مختلف از ویژگی‌های عالی این جشنواره است که باعث نزدیکی و پیوند بیشتر افراد خانواده آنهم در عصری که افراد به سبب وجود فضای مجازی و استفاده نادرست از آن از هم دور شده‌اند، می‌شود.

نماینده مردم بویین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: از برگزارکنندگان این جشنواره به خاطر توجه به مقوله کتاب و سیره زندگی ائمه(ع) که همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز بوده تقدیر و تشکر می‌کنم.