شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷

با هدف ترویج کتابخوانی صورت گرفت؛

بازدید اعضای پایگاه بسیج حضرت زینب (س) هشتگرد از کتابخانه الهادی (ع)

بازید بسیجیان از الهادی هشتگرد

اعضای پایگاه بسیج حضرت زینب (س) هشتگرد از کتابخانه الهادی (ع) ساوجبلاغ بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی البرز، سید محمد حسینی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ با اعلام این خبر گفت: کتابخانه عمومی الهادی (ع) هشتگرد میزبان اعضای بسیج پایگاه حضرت زینب سلام‌الله هشتگرد شد. در این ضیافت فرهنگی، برای بسیجیان کارگاه نقاشی با موضوع حجاب برگزار شد. اعضای بسیج ضمن آفرینش آثار نقاشی با محوریت حجاب، از قسمت‌های گوناگون کتابخانه بازدید کردند.

حسینی در مورد اهمیت حجاب و نقش آن در تحکیم کانون خانواده گفت: حجاب و عفاف به‌عنوان دو ارزش در جامعه بشری و به‌ویژه جوامع اسلامی مطرح است. انسان‌ها اگر به جایگاه خود در نظام  هستی پی ببرند، هیچ‌گاه حاضر به بی‌حجابی و بی‌عفتی نمی‌شوند. در ایجاد این آگاهی، بعضی از نهادها نقش پررنگ و مهم‌تری دارند ازجمله کتابخانه‌ها که با ارائه برنامه و کتاب‌های مناسب، افراد جامعه را بیش‌ازپیش به این امر آگاه می‌سازند.

در ادامه رئیس اداره کتابخانه‌های ساوجبلاغ گفت: در این  بازدید یک‌روزه، کارگاه قصه‌خوانی برای بسیجیان برگزار شد و کتاب «قصه‌های قرآن» به شیوه تأثیرگذار معرفی و خوانده شد. در پایان نیز اعضای پایگاه بسیج حضرت زینب (س) هشتگرد کارت عضویت یک‌ساله کتابخانه الهادی (ع) را به‌صورت رایگان دریافت کردند.