یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

برنامه‌های ۱۰ شهریور

تقويم

کتابخانه‌های عمومی کشور امروز یکشنبه ۱۰ شهریورماه، با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی هستند.

آذربایجان شرقی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهید حمید باکری سردرود
شهرستان تبریز

کلاس آموزش روخوانی قرآن کریم همراه با قصه گویی قرآنی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شیخ اسماعیل تائب بناب
شهرستان مرند

جمع خوانی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای فرهنگی آذرشهر

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهریار تبریز

کلاس آموزش و روخوانی قرآن کریم

۱۰ شهریور ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) تبریز

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شیخ سلار خسروشاه
شهرستان تبریز

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهریار تبریز

شاهنامه خوانی ویژه کودکان

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) تبریز

کلاس آموزش نقاشی

۱۰ شهریور ساعت ۱۷:۳۰

کتابخانه عمومی اوحدی مراغه ای

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهید حمید باکری سردرود
شهرستان تبریز

کلاس نقاشی

۱۰ شهریور ساعت ۹:۳۰


آذربایجان غربی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی یار مهربان قولنجی

قصه گویی از کتاب «امام حسین(ع)»

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی مهاباد

جمع خوانی کتاب «نردبان زندگی»

۱۰ شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی افق دانش روستای راژان

مسابقه شطرنج

۱۰ شهریور ساعت ۱۲

کتابخانه عمومی ولی‌عصر(عج) ماکو

نشست کتاب ‌خوان با موضوع محرم

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی قائم(عج) ارومیه

جمع خوانی کتاب «فرزندان امام حسن(ع) در کربلا»

۱۰ شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی امیرکبیر شوط

قصه گویی و جمع خوانی با موضوع ماه محرم

۱۰  شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی ماکو

کلاس آموزش طراحی سیاه قلم برای بزرگسالان

۱۰ شهریور ساعت ۱۷:۳۰

کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی ماکو

کلاس آموزش نقاشی با مدادرنگی برای کودکان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی ماکو

کلاس آموزش چرتکه

۱۰ شهریور ساعت ۱۱:۳۰

کتابخانه مرکزی ارومیه

جمع خوانی و بلندخوانی کتاب

۱۰ الی۱۴ شهریور ساعت ۱۱و ۱۸


اصفهان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) مبارکه

کلاس آشنایی با طب سنتی ویژه زنان خانه دار

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی سید ابوالرضا راوندی کاشان

کلاس آموزش خط تحریری

۱۰ شهریور  ساعت۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی شهدای خور

 شهر خور شهرستان خوروبیابانک

شاهنامه خوانی

۱۰ شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی شهدای محراب

 شهر زیباشهر شهرستان مبارکه

جمع خوانی

۱۰ شهریور  ساعت۱۵

کتابخانه عمومی مهدی موعود(عج)

شهر دیزیچه شهرستان مبارکه

کارگاه فن بیان

۱۰ شهریور  ساعت۱۷

کتابخانه عمومی مهدی موعود(عج)

شهر دیزیچه شهرستان مبارکه

کلاس آموزش نقاشی

۱۰ شهریور  ساعت۱۷

کتابخانه عمومی غدیر

شهر ابریشم شهرستان فلاورجان

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت۱۷

کتابخانه عمومی ریحانه النبی شهرضا

جمع خوانی

۱۰ شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی فرهنگسرای ولایت

 شهر زیباشهر شهرستان مبارکه

جمع خوانی

۱۰ شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی کریمه اهل بیت(س) مبارکه

نشست گروه مطالعاتی

۱۰ شهریور  ساعت۱۶

کتابخانه عمومی نیستانی

شهر بافران شهرستان نایین

کلاس خلاقیت + کلاس کاردستی

۱۰ شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی استاد عباس موذن پور آرانی شهرستان آران و بیدگل

کلاس کاردستی با وسایل دور ریختنی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی امام صادق(ع) دهاقان

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور

کتابخانه عمومی ملامحسن فیض کاشانی

شهرستان کاشان

مسابقه شماره ۱۱ حکمت های نهج البلاغه

۱۰شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی شهید غلامرضا رعیت یزدلی سفید شهر شهرستان آران و بیدگل

کلاس آموزش خیاطی

۱۰شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی شهید غلامرضا رعیت یزدلی سفید شهر شهرستان آران و بیدگل

کلاس آموزش قلاب بافی

۱۰شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی امام صادق(ع)

شهر درچه شهرستان خمینی شهر

قصه گویی و بلند خوانی ویژه کودکان + کلاس کاردستی

۱۰شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی شهید نیلفروش زاده شهرستان خمینی شهر

کلاس بازآموزی زبان ویژه پسران

۱۰شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی آیت الله میرکبیر خوانساری شهرستان خوانسار

شاهنامه خوانی

۱۰شهریور  ساعت۱۶

کتابخانه عمومی امام الرحمه نایین

کلاس مشاوره خانواده

۱۰شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی روستای ده آباد

شهرستان نطنز

نشست معرفی کتاب «طلسم سمرقند»

۱۰شهریور  ساعت۹

کتابخانه عمومی ملامحسن فیض کاشانی

شهرستان کاشان

جلسه مطالعاتی کانون قرآن کریم و نهج البلاغه

۱۰شهریور  ساعت۹:۳۰

کتابخانه عمومی شهید غلامرضا رعیت یزدلی سفید شهر شهرستان آران و بیدگل

کلاس آموزش صنایع دستی

۱۰شهریور  ساعت۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی آیت الله میرکبیر خوانساری شهرستان خوانسار

قصه گویی

۱۰شهریور  ساعت۱۵:۳۰

کتابخانه عمومی شهید نیلفروش زاده شهرستان خمینی شهر

کلاس بازآموزی زبان ویژه دختران

۱۰شهریور  ساعت۹:۳۰

کتابخانه عمومی مجتهدالزمان آران و بیدگل

جمع خوانی کتاب «امام حسین(ع)»

۱۰شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی مجتهدالزمان آران و بیدگل

ویژه برنامه «ساعت بازی»

۱۰شهریور  ساعت۱۹

کتابخانه عمومی الغدیر خمینی شهر

بلندخوانی ویژه نوسوادان

۱۰شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید نیلفروش زاده شهرستان خمینی شهر

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه بانوان

۱۰ شهریور  ساعت۱۷:۳۰



اردبیل

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهید اندرزگو ایران آباد شهرستان پارس آباد

جمع خوانی کتاب «تشنه لبان»

۱۰ شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی مرادلو شهرستان مشگین شهر

نشست کتاب خوان با محوریت ماه محرم

۱۰شهریور  ساعت ۱۱



البرز

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی پیامبراعظم(ص) نظرآباد

جمع خوانی با موضوع ماه محرم

۱۰ شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی امام محمد باقر(ع) نظرآباد

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی علامه امینی فردیس

شاهنامه خوانی

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهدای مشکین دشت شهرستان فردیس

کارگاه خوشنویسی

۱۰ شهریور ساعت ۴

کتابخانه عمومی امام محمد باقر(ع) نظرآباد

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۹:۳۰

کتابخانه عمومی علامه امینی فردیس

کارگاه خوشنویسی

۱۰ شهریور ساعت۹

کتابخانه عمومی فرهنگسرای ملاصدرا شهرستان اشتهارد

نشست کتاب خوان

۱۰شهریور ساعت ۱۲

کتابخانه عمومی ابن سینا فردیس

کلاس آموزش قرآن کریم

۱۰شهریور ساعت۱۰

کتابخانه عمومی علامه امینی  فردیس

کارگاه نقاشی

۱۰شهریورساعت ۱۸


ایلام

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام سجاد(ع)

بخش صالح آباد شهرستان مهران

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ چرداول

نشست کتاب خوان ویژه نوجوانان

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی

شهر بلاوه شهرستان چرداول

قصه گویی

۱۰ شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه مرکزی ایلام

مسابقه  کتابخوانی

۱۰شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی پروفسور سمیعی

روستای زنجیره علیا شهرستان چرداول

کلاس خطاطی

۱۰شهریورساعت ۱۱


بوشهر

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی دانش خورموج

شهرستان دشتی

نشست کتاب خوان

۱۰شهریور  ساعت۱۰


تهران

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی معراج تهران

قصه گویی

۱۰شهریور

کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) رباط کریم

نشست «کودک و فلسفه»

۱۰شهریور

کتابخانه عمومی سیار شهریار

نشست کتاب خوان در دهیاری روستای اسکمان

۱۰شهریور

کتابخانه عمومی رسول اکرم(ص) پاکدشت

قصه گویی کتاب «عمو سعید بنا»

۱۰شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی جواد الائمه(ع) قدس

کلاس آموزش داستان نویسی

۱۰شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید مطهری اسلامشهر

کلاس تمرین تقویت چشم برای مطالعه

۱۰شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید آوینی پاکدشت

نشست معرفی کتاب «سیمای امام حسین(ع)»

۱۰شهریور ساعت ۱۳

کتابخانه عمومی علامه مطهری پاکدشت

نشست کتابشناسی با موضوع عاشورا

۱۰شهریور ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی شهید محلاتی شمیرانات

کلاس آموزش کاردستی و خلاقیت

۱۰شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی پروین اعتصامی پاکدشت

قصه گویی کتاب «طوطی اصفهان»

۱۰شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهید باهنر شمیرانات

کلاس آموزش خوشنویسی

۱۰شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهید مصطفی خمینی(ره) اسلامشهر

نشست کتاب خوان

۱۰شهریور ساعت۱۱

کتابخانه عمومی جواد الائمه(ع) قدس

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب

۱۰شهریور ساعت۱۷

کتابخانه عمومی پیروزی تهران

کلاس آموزش داستان نویسی

۱۰شهریور ساعت۱۸

کتابخانه عمومی بکه شهریار

کلاس آموزش نقاشی ویژه کودکان

۱۰ شهریور

کتابخانه عمومی مشارکتی بهرام آباد اسلامشهر

کلاس آموزش رایانه

۱۰ شهریور

کتابخانه مشارکتی فیروز بهرام اسلامشهر

کلاس آموزش مهارت های زندگی ویژه نوجوانان دختر

۱۰ لغایت ۱۴شهریور


چهارمحال و بختیاری

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهدای کاروان پیاده شهرستان لردگان

قصه گویی به مناسبت ماه محرم

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید آیت جونقان

 شهرستان فارسان

کلاس نقاشی ویژه کودکان

۱۰ شهریور ساعت۹

کتابخانه عمومی آیت الله احمدی شهرکرد

قصه گویی ویژه کودکان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی آیت الله احمدی شهرکرد

جمع خوانی ویژه کودکان و نوجوانان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی دهخدا کیان

شهرستان شهرکرد

کلاس آموزش داستان نویسی

۱۰شهریور

کتابخانه عمومی آصف فرخشهر

شهرستان شهرکرد

قصه گویی از کتاب «هاجستم و واجستم»

۱۰شهریور ساعت ۱۰


خراسان جنوبی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی خیّران

روستای درمیان شهرستان درمیان

جمع خوانی کتاب «یه قل دو قل»

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی ملاعبدالله بشروی

شهرستان بشرویه

قصه گویی از کتاب «۱۰ قصه عاشورایی برای بچه ها»

۱۰ شهریور ساعت ۹

کتابخانه عمومی پروفسور معتمدنژاد

روستای دستگرد شهرستان بیرجند

جمع خوانی کتاب «مصیبت‌نامه و اشعار محرم»

۱۰ شهریور ساعت ۹


خراسان رضوی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهدای جغتای

قصه گویی با محوریت محرم

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی وکیلی نیشابور

قصه گویی برای کودکان + کلاس آموزش

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) قوچان

قصه گویی

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) مشهد

کلاس کاردستی و نقاشی

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی فرهنگ جوین

نشست معرفی کتاب با محوریت محرم

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی ثامن الحجج(ع) باخرز

کلاس آموزش قرآن کریم

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه مرکزی امام خمینی(ره) مشهد

کلاس آموزش رایانه ویژه نابینایان و کم بینایان

۱۰ شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی عطار

روستای برزنون شهرستان نیشابور

کلاس آموزش قرآن کریم

۱۰ شهریور  ساعت۱۴

کتابخانه عمومی آیت الله عطاردی قوچان

جلسه روخوانی قرآن کریم + اجرای نمایشنامه

۱۰ شهریور  ساعت۱۴

کتابخانه عمومی بحرالعلوم خلیل آباد

کلاس آموزش اوریگامی

۱۰ شهریور  ساعت۱۶

کتابخانه عمومی شهدای روستای ابویسان شهرستان جغتای

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی ولی‌عصر(عج) داورزن

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت۹

کتابخانه عمومی شهید باهنر صالح آباد

جمع خوانی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه مرکزی امام خمینی(ره) مشهد

کلاس آموزش بریل ویژه نابینایان و کم بینایان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰



خراسان شمالی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی فاطمه الزهرا(س)

روستای نجف آباد شهرستان فاروج

جمع خوانی

۱۰ شهریور

کتابخانه عمومی شهید مطهری جاجرم

جمع خوانی به مناسبت ایام محرم

۱۰ شهریور

کتابخانه عمومی آیت الله مهمان نواز بجنورد

کلاس آموزشی نقاشی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی آیت الله مهمان نواز بجنورد

کارگاه پرورش خلاقیت

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای

 شهر سنخواست شهرستان جاجرم

نشست کتاب خوان

۱۰شهریور

کتابخانه عمومی برادران قربانی

روستای سه گنبد  شهرستان فاروج

جمع خوانی

۱۰شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای طبر

روستای طبر شهرستان جاجرم

نشست کتاب خوان

۱۰شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن

روستای خانلق شهرستان شیروان

مسابقه نقاشی با موضوع تعاون و همکاری

۱۰شهریور ساعت ۱۱


خوزستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهید بهشتی امیدیه

جلسه «معرفت حسینی» به مناسبت شروع ماه محرم

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای زرگان اهواز

مسابقه نقاشی با موضوع عاشورا

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه روستایی شهدای پیان شهرستان ایذه

قصه ‌گویی از کتاب «ابوریحان بیرونی»

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای زیدون

شهرستان بهبهان

نشست کتاب ­خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی نام‌آوران رودزرد

شهرستان رامهرمز

جمع‌ خوانی به مناسبت آغاز ماه محرم

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ابوذر غفاری شهرستان شوش

نشست کتاب ­خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای چمران بندر ماهشهر

کلاس آموزش خط

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علامه جعفری اندیمشک

نشست کتاب ‌خوان با محوریت زندگی امام حسین(ع)

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی فتح المبین شهرستان دزفول

کلاس نقاشی و رنگ آمیزی به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید شریف خرمشهر

کلاس نقاشی ویژه نوجوانان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی بوستان کتاب

شهرستان بندرماهشهر

کلاس آموزش خوشنویسی (خط نستعلیق)

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی بوستان کتاب

شهرستان بندرماهشهر

کلاس آموزش خوشنویسی (خط نستعلیق)

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی آزادگان شهرستان دزفول

کلاس نقاشی و رنگ آمیزی ویژه کودکان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهدای سردشت

شهرستان دزفول

کلاس آموزش رایانه

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی جنت اندیکا

جمع خوانی ویژه کودکان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی آیت الله قاضی

شهرستان دزفول

تعزیه خوانی با حضور اعضای کودک و نوجوان

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهداء صفی آباد

شهرستان دزفول

جمع خوانی از کتاب «مرد زنجیر و زندان: حضرت امام موسی کاظم(ع)» ویژه نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی غدیر شهرستان دزفول

کلاس آموزش نقاشی ویژه محرم

۱۰شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی رضوی شهرستان هویزه

قصه خوانی از کتاب «پرنده ای از گل»

۱۰شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی منتظران شهرستان دزفول

کلاس آموزش تجوید قرآن کریم + قصه گویی ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی گنجینه

شهرستان مسجدسلیمان

نشست کتاب ­خوان

۱۰شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی فجر شهرستان شوش

کلاس آموزش انشاء نویسی ویژه نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی موعود

شهرستان مسجدسلیمان

نشست کتاب­ خوان

۱۰شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی حکیم طوس شهرستان لالی

نشست کتاب­ خوان با موضوع عاشورا

۱۰شهریور  ساعت ۱۱


زنجان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی حافظ

روستای گوزلدره شهرستان سلطانیه

قصه گویی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی افق خرمدره

نمایشنامه خوانی با موضوع ماه محرم

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی الزهرا(س) ابهر

کلاس آموزش قرآن کریم و نهج البلاغه

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی ملاصدرا

روستای پیرسقا شهرستان ابهر

کارگاه کاردستی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شمس سجاسی

 شهر سجاس شهرستان خدابنده

نشست آشنایی با مشاهیر

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی سعدی

شهر نیک پی شهرستان زنجان

نشست معرفی کتاب «جنگ شهر ها» ویژه نوجوانان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی سیدافضل موسوی زنجان

کارگاه کاردستی ویژه کودکان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی سیدافضل موسوی زنجان

کارگاه بازی و سرگرمی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهید بهشتی

 شهر آب بر شهرستان طارم

کارگاه نقاشی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی سیدافضل موسوی زنجان

جمع خوانی ویژه کودکان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی الهیه زنجان

شاهنامه خوانی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی فرهیختگان

روستای سهرین شهرستان زنجان

نشست کتاب ‌خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی پیام

روستای نصیرآباد شهرستان خرمدره

جمع خوانی کتاب «امام حسین(ع)»

۱۰شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی احمد مهدوی زنجان

سلسله نشست های دانش افزایی با موضوع شناخت هستی

۱۰شهریور  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی حکیم هیدجی

شهر هیدج شهرستان ابهر

قصه گویی از کتاب «داستان های زیبای مولوی»

۱۰شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی باقرالعوم(ع)

روستای درسجین شهرستان ابهر

کلاس حفظ قرآن کریم

۱۰شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی سهروردی زنجان

نشست کتاب ‌خوان

۱۰شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی زنجان

شعر خوانی

۱۰شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی زنجان

کارگاه کاردستی + کارگاه نقاشی

۱۰شهریور  ساعت ۱۸:۳۰

کتابخانه عمومی شهید خدابنده لو

شهر زرین رود شهرستان خدابنده

نشست کتاب ­خوان

۱۰شهریور  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی زنجان

قصه گویی

۱۰شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی زنجان

شاهنامه خوانی

۱۰شهریور  ساعت ۱۷:۳۰

کتابخانه عمومی شهید کبودخانی

 روستای محمودآباد شهرستان خدابنده

کارگاه نقاشی

۱۰شهریور   ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عج)

 روستای قروه شهرستان ابهر

ایستگاه بازی و شادی

۱۰شهریور   ساعت ۱۵


سمنان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی حکیم الهی شهرستان سمنان

کارگاه نقاشی ویژه کودکان ۷ تا ۱۲ سال

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید شاطری

شهرستان سمنان

جمع خوانی ویژه نوجوانان دختر

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید همتی

شهرستان سمنان

کلاس آموزش نقاشی با مداد شمعی ویژه کودکان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی حکیم الهی شهرستان سمنان

نمایشنامه خوانی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۹

کتابخانه عمومی شهید مشهد

شهرستان دامغان

نشست کتاب ‌خوان ویژه نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی البرز شهرستان شاهرود

کارگاه فرزند پروری ۲ تا ۱۲ سال

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی البرز شهرستان شاهرود

کارگاه قصه گویی و کاردستی ویژه خردسالان

۱۰شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی امام جعفر صادق(ع) شهرستان شاهرود

کارگاه قصه گویی ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی حاج علی اصغر درواری شهرستان دامغان

نشست گروه مطالعاتی ویژه بانوان

۱۰شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی شهرستان گرمسار

کلاس آموزش طراحی چهره ویژه نوجوانان پسر

۱۰شهریور  ساعت ۱۶:۳۰

کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص)

شهرستان مهدیشهر

کلاس کاردستی با وسایل دورریختنی ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه مرکزی استان سمنان

نشست کتاب ‌خوان ویژه نابینایان

۱۰شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی شهید رجایی

 شهرستان گرمسار

کلاس آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار ویژه نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت۱۷

کتابخانه عمومی یغمای جندقی

شهرستان شاهرود

نشست کتاب ‌خوان ویژه نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت۱۷

کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی شهرستان گرمسار

کلاس آموزش طراحی چهره ویژه نوجوانان دختر

۱۰شهریور  ساعت۱۷:۳۰

کتابخانه عمومی البرز شهرستان شاهرود

کلاس آموزش اوریگامی ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی امام علی(ع)

شهرستان شاهرود

جمع خوانی کتاب ویژه نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی ابن سینا شهرستان شاهرود

جمع خوانی کتاب ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه مرکزی استان سمنان

جمع خوانی و روان خوانی ویژه کلاس اولی ها

۱۰شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی بایزید بسطامی

شهرستان شاهرود

کلاس آموزش کاردستی با مواد دور ریختنی ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی آیت الله صدری

شهرستان شاهرود

کلاس آموزش نقاشی + قصه گویی ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی آیت الله فیض سرخه ای شهرستان سرخه

جمع خوانی ویژه نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه مرکزی استان سمنان

کلاس آموزش نقاشی ویژه گروه سنی ۵ تا ۱۲سال

۱۰شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی مهر شهرستان شاهرود

کارگاه مثنوی خوانی ویژه نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی آیت الله فیض سرخه ای شهرستان سرخه

جمع خوانی ویژه نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی ابن یمین فریومدی

شهرستان میامی

کارگاه روانشناسی ویژه مادران

۱۰شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی ثامن الائمه(ع)

شهرستان میامی

کارگاه آموزش اوریگامی ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی شهدای شهرستان دامغان

نشست کتاب ‌خوان ویژه  بزرگسالان

۱۰شهریور  ساعت۱۶

کتابخانه عمومی سلمان فارسی

شهرستان مهدیشهر

کارگاه قصه گویی به مناسبت محرم ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت۱۶

کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن شهرستان شاهرود

کلاس آموزش کاردستی و خلاقیت ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت۱۷

کتابخانه مرکزی استان سمنان

کار گاه قصه گویی ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت۱۸



سیستان و بلوچستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی آیت الله کفعمی خراسانی شهرستان زاهدان

اجرای نمایش در بخش کودک

۱۰ شهریور ساعت ۱۴

کتابخانه عمومی استاد کامبوزیا زاهدان

نشست کتاب‌ خوان

۱۰ شهریور ساعت ۱۴

کتابخانه عمومی نور زاهدان

شعرخوانی از کتاب «دس دسی گرگه می آد»

۱۰ شهریور ساعت ۹

کتابخانه عمومی آزادی ایرانشهر

جمع خوانی کتاب «گلی برای ساقه سبز»

۱۰شهریور ساعت۱۰

کتابخانه عمومی علامه حلی ایرانشهر

جمع خوانی کتاب «یاران وفادار امام حسین(ع)»

۱۰شهریور ساعت۱۰

کتابخانه عمومی ابوحاتم سیستانی زابل

جمع خوانی با موضوع محرم

۱۰شهریور ساعت۱۰

کتابخانه عمومی تفتان خاش

جمع خوانی کتاب «هدهد سفید»

۱۰شهریور  ساعت۱۰



فارس

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(ع) کازرون

اجرای نمایش + کلاس گلستان خوانی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی حاجب مرودشتی

شهرستان مرودشت

کلاس آموزش خلاقیت

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی حضرت زینب(س) شهر اسیر شهرستان مهر

شاهنامه خوانی ویژه نوجوانان

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی حضرت مهدی(عج)

 شهر نودان شهرستان کازرون

کلاس آموزش خوشنویسی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عج)

شهر ایج شهرستان استهبان

کلاس آموزش خوشنویسی ویژه نوجوانان و جوانان

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی گنجینه دانش

شهر قیر شهرستان قیروکارزین

جمع خوانی ویژه نوجوانان

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی استاد احمد نی ریزی

شهرستان نی ریز

قصه گویی از کتاب «مهمان کوچک»

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی امام علی(ع) استهبان

کلاس آموزش ساخت کاردستی

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی اندیشه

 شهر اوز شهرستان لارستان

کلاس آموزش نقاشی

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهدای روستای خسروشیرین شهرستان آباده

کلاس آموزش کاردستی و نقاشی

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی گنجینه معرفت

شهر اردکان شهرستان سپیدان

نشست کتاب ‌خوان

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی ابوذر کتکی

روستای کتک شهرستان ارسنجان

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه خردسالان

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره)

 شهر ایزدخواست شهرستان آباده

اجرای طرح «فرصت خواندن»

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی امام علی(ع) استهبان

قصه و نمایش خلاق

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی باغ نشاط

 شهر لار شهرستان لارستان

کلاس آموزش نقاشی

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهدای باباعرب

روستای علویه بخش کردیان شهرستان جهرم

گلستان و حافظ خوانی

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهید آیت‌الله مدنی کازرون

قصه گویی +‌ کارگاه بازی و سرگرمی

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهید عبدالله رضایی

روستای موسویه شهرستان جهرم

کلاس آموزش نقاشی و طراحی

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز

کارگاه نویسندگی خلاق ویژه کودکان ۸ تا ۱۳سال

۱۰ شهریور ساعت ۱۷:۳۰

کتابخانه عمومی ابی احمد

شهر جویم شهرستان لارستان

کلاس آموزش طراحی ویژه نوجوانان

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی امام جعفر صادق(ع)

شهر زاهدشهر شهرستان فسا

شاهنامه خوانی

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی بانو صفیه خضری

شهر اوز شهرستان لارستان

کلاس آموزش کاردستی

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی حسینیه اعظم

شهر لار شهرستان لارستان

اجرای طرح   «انگشت های بازیگوش»

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی سیوند روستای سیوند شهرستان مرودشت

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه‌ عمومی شهید محمد موسوی نژاد روستای دهشیخ شهرستان لامرد

قصه گویی و شعرخوانی

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شیخ عبدالکریم زرعونی روستای سده شهرستان خنج

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی کودک و نوجوان ام الخیر

 شهر اوز شهرستان لارستان

کلاس آموزش کاردستی

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی ملامحمد شفیع ارسنجانی شهر ارسنجان شهرستان ارسنجان

قصه گویی از کتاب «مهمان کوچک (زندگی امام حسین(ع))»

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی میرزا امان‌الله طباطبایی روستای فهلیان شهرستان ممسنی

جمع خوانی و بلند خوانی کتاب «مهمان کوچک»

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی ادیبان

 شهر خور شهرستان لارستان

بلندخوانی

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی ایراهستان

روستای کریشکی شهرستان لارستان

بلندخوانی کتاب ویژه کودکان

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی گنج شایگان

شهر لار شهرستان لارستان

نشست معرفی کتاب «آشنایی با گل ها»

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز

کارگاه نویسندگی ویژه بزرگسالان

۱۰ شهریور ساعت ۱۸:۳۰

کتابخانه عمومی کوثرنور شهرستان نی ریز

شعرخوانی از کتاب «کفش های جیک جیکی»

۱۰ شهریور ساعت ۱۸:۴۵

کتابخانه عمومی عمومی امام حسین(ع)

شهر پیر شهرستان زرین دشت

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۹

کتابخانه عمومی غدیر

شهر ششده شهرستان فسا

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید علی برات برنده روستای محمدآباد شهرستان مرودشت

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت۱۷

کتابخانه عمومی شهید عبدالله رضایی

روستای موسویه شهرستان جهرم

قصه گویی + قصه خوانی + شعر خوانی

۱۰ شهریور ساعت۱۸

کتابخانه عمومی استاد شهید مطهری

شهر نورآباد شهرستان ممسنی

نشست معرفی کتاب «ماهیت انسانی قیام امام حسین(ع)»

۱۰ شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید حسین خردمند

 شهر محمله شهرستان خنج

جمع خوانی کتاب «زندگانی امام حسین(ع)»

۱۰  شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی فرهنگ

شهر دوبرجی بخش فورگ شهرستان داراب

قصه گویی

۱۰شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهدای طاحونه

 روستای طاحونه شهرستان جهرم

جمع خوانی

۱۰شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی کتابخانه مولوی شیراز

کلاس آموزش طراحی

۱۰شهریور ساعت ۸:۳۰

کتابخانه عمومی یادگاران امام(ره)

شهر بهمن شهرستان آباده

کلاس طراحی سیاه قلم و آموزش نقاشی کودکان

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی گرم آباد

روستای رودبال شهرستان مرودشت

کلاس آموزش نقاشی

۱۰ شهریور ساعت ۱۸و ۹

کتابخانه عمومی کوشکک

شهر رامجرد شهرستان مرودشت

کلاس آموزش نقاشی و قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی کوثرنور شهرستان نی ریز

کلاس آموزش نقاشی کودکان

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی کوثرنور شهرستان نی ریز

کلاس آموزش خط تحریری ویژه کودکان و نوجوانان

۱۰ شهریور ساعت ۱۹

کتابخانه عمومی زنده یاد محمد حسن رجبی شهرستان نی ریز

کلاس آموزش خط تحریری

۱۰ شهریور ساعت ۹

کتابخانه عمومی حضرت مهدی(عج)

 شهر نودان شهرستان کازرون

کلاس آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

۱۰ وشهریور ساعت ۱۶



قزوین

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام محمد باقر(ع) آبیک

کارگاه تصویرسازی واقعه عاشورا

۱۰ شهریور

کتابخانه عمومی امام علی(ع)

شهر خاکعلی شهرستان آبیک

نشست معرفی کتاب ویژه ماه محرم

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علامه رفیعی قزوین

نشست مطالعاتی و معرفی کتاب با موضوع واقعه کربلا

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه  عمومی امام خمینی(ره) قزوین

کارگاه قصه گویی با موضوع ماه محرم

۱۰ شهریور  ساعت ۱۲

کتابخانه عمومی بقیه الله (عج)

شهر آبگرم شهرستان آوج

جمع خوانی کتاب «با زندگی شهدای کربلا»

۱۰ شهریور  ساعت ۸

کتابخانه عمومی شهید بهشتی تاکستان

نشست کتاب خوان با موضوع عاشورا

۱۰شهریور  ساعت ۱۰



قم

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی حضرت ولی‌عصر(عج)

روستای مبارک آباد شهرستان قم

کلاس بازی دومینو همراه با معرفی کتاب

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی مریم قم

کلاس زنگ بازی با اسباب بازی

۱۰ شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی مریم قم

کلاس آزمایش‌ های علمی

۱۰ شهریور  ساعت۱۲

کتابخانه عمومی شهداء قم

کلاس آموزش قرآن کریم

۱۰ شهریور  ساعت۱۶

کتابخانه عمومی امام صادق(ع) فرهنگیان

شهرستان قم

کلاس نویسندگی خلاق برای نوجوانان

۱۰ شهریور  ساعت۱۷

کتابخانه عمومی آیت ‌الله خامنه‌ ای قم

کارگاه آموزش چرتکه

۱۰ شهریور  ساعت۱۸

کتابخانه عمومی امام صادق(ع) فرهنگیان

شهرستان قم

جمع خوانی کتاب های دو زبانه برای کودکان

۱۰شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی آیت ‌الله خامنه‌ ای قم

کارگاه آموزشی ویژه کودکان نابینا

۱۰شهریور  ساعت۱۶


کردستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهید آوینی قروه

کلاس آموزش کاردستی

۱۰ شهریور   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید نجات اللهی بیجار

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید خیرالله مومنی

شهر سریش آباد شهرستان قروه

کلاس آموزش نقاشی

۱۰ شهریور   ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهید خیرالله مومنی

 شهر سریش آباد شهرستان قروه

کلاس آموزش قرآن کریم

۱۰ شهریور   ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهید مطهری سنندج

کلاس آموزش زبان انگلیسی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام رضا(ع) سنندج

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهیده ناهید فاتحی کرجو روستای هشمیز شهرستان سنندج

کلاس آموزش انگلیسی

۱۰ شهریور ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) مریوان

کلاس آموزش نقاشی

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی مولوی کرد کانی دینار شهرستان مریوان

کلاس آموزش رایانه

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید برهان عالی سنندج

قصه گویی در بخش کودک

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهید مدرس قروه

قصه گویی در بخش کودک

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص) بانه

نشست نقد و بررسی کتاب «مثنوی معنوی»

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهدای ۲۳ تیر مریوان

قصه گویی در بخش کودک

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهید مدرس قروه

کارگاه آموزشی اصول تغذیه ویژه مادران

۱۰ شهریور ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهید مدرس قروه

کلاس آموزش چرتکه

۱۰ شهریور ساعت ۱۹


کرمان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی مرحوم علی بیگی نژاد

شهر نجف شهر شهرستان سیرجان

کارگاه نویسندگی

۱۰ شهریور

کتابخانه عمومی علامه مجلسی رابر

شاهنامه خوانی

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی حضرت امام خمینی(ره)

شهر بلورد شهرستان سیرجان

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی شهید مطهری کرمان

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۱۰ شهریور  ساعت۸

کتابخانه عمومی بصیرت خواجه عسکر بم

نشست کتاب خوان با موضوع عاشورا

۱۰ شهریور  ساعت۸

کتابخانه عمومی امام زمان(عج) گلزار شهرستان بردسیر

کلاس آموزش نقاشی برای کودکان

۱۰ شهریور  ساعت۹

کتابخانه عمومی مرحوم حسن ایرانمنش کرمان

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور ساعت۱۰

کتابخانه عمومی شهید مطهری کرمان

جمع خوانی

۱۰ شهریور ساعت۱۱

کتابخانه عمومی شهید مدنی جیرفت

کارگاه آموزشی نمایش عروسکی

 با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جیرفت

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰


کرمانشاه

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی حافظ

روستای گردکانه شهرستان سنقر

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی طالقانی ثلاث باباجانی

قصه گویی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی علامه امینی سرپل ذهاب

قصه گویی با موضوع امام حسین(ع)

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی علامه امینی سرپل ذهاب

کلاس نقاشی و طراحی به مناسبت دهه اول محرم

۱۰ شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی انقلاب سرپل ذهاب

کلاس نقاشی و قصه گویی به مناسبت دهه محرم

۱۰ شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی حجربن عدی کرمانشاه

قصه گویی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امیرکبیر کرمانشاه

کلاس «بازی گروهی»

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی حجربن عدی کرمانشاه

کلاس آموزش خوشنویسی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای کرمانشاه

کلاس نقاشی + قصه گویی ویژه کودکان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی استقلال

روستای قزانچی شهرستان کرمانشاه

کلاس تجوید قرآن کریم

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) دالاهو

جمع خوانی کتاب «بهشت را زینت کنید»

۱۰ شهریور  ساعت ۱۳

کتابخانه روستایی شهدای چهر

شهرستان هرسین

کلاس آموزش کاردستی

۱۰ شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی گلستان

شهر بیستون شهرستان هرسین

جلسه انجمن ادبی بیستون

۱۰ شهریور  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی نور

بخش گهواره شهرستان دالاهو

قصه گویی

۱۰ شهریور  ساعت۹


کهگیلویه و بویراحمد

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی باقر العلوم(ع)

بخش ممبی شهرستان بهمئی

نشست معرفی کتاب «زندگانی امیر مومنان(ع)»

۱۰ شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی سعدی  

بخش بوستان شهرستان باشت

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور   ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی امید روستای خیرآباد شهرستان گچساران

قصه گویی + نشست معرفی کتاب + شاهنامه خوانی

۱۰ شهریور   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید مطهری

شهر دهدشت شهرستان کهگیلویه

نشست معرفی کتاب «زندگانی امیر مومنان(ع)»

۱۰ شهریور  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی امام حسین(ع)

روستای تمنک شهرستان دنا

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی حافظ

روستای حسین آباد شهرستان بویراحمد

قصه گویی کتاب «قصه های صبحی» در بخش کودک

۱۰ شهریور   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام علی(ع) یاسوج

نشست کتاب خوان با موضوع عاشورا

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهداء

 روستای قیام شهرستان لنده

قصه گویی

۱۰ شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید بهشتی

 شهر سوق شهرستان کهگیلویه

جمع خوانی کتاب «فروغ ولایت»

۱۰ شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی علامه امینی

روستای بردیان شهرستان چرام

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهدای روستای چاه تلخ شهرستان باشت

نشست کتاب خوان از کتاب «قصه قدیم» ویژه مادران قصه گو

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی سعدی

 بخش بوستان شهرستان باشت

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۹

کتابخانه عمومی فاطمیه(س) باشت

نشست معرفی کتاب «زندگانی امیر مومنان(ع)»

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰


گیلان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی روستای ویرمونی

شهرستان آستارا

کلاس آشنایی با کمک های اولیه در هنگام زلزله

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) آستارا

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شمس لنگرودی لنگرود

نشست کانون ادبیِ کتابخانه

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید مطهری

روستای شاندرمن شهرستان ماسال

قصه گویی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی امام خامنه ای

دهستان اسلام آباد شهرستان رشت

کلاس آموزش نقاشی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی میرزا کوچک

شهر گوراب زرمیخ شهرستان صومعه سرا

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید ابوالحسن کریمی شهرستان لاهیجان

کلاس آموزش روانخوانی جزء سی قرآن کریم برای کودکان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی کودکان باران رشت

کلاس آموزش خط تحریری

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) رشت

مثنوی خوانی ویژه بانوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی جواد الائمه(ع)

دهستان طاهرگوراب شهرستان صومعه سرا

جمع خوانی کتاب «نهج البلاغه»

۱۰ شهریور  ساعت۱۰

کتابخانه عمومی جواد الائمه(ع)

دهستان طاهرگوراب شهرستان صومعه سرا

قصه گویی در بخش کودک

۱۰ شهریور  ساعت۹

کتابخانه عمومی امام علی(ع)

روستای گشت شهرستان فومن

کلاس قرآن

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام علی(ع)

شهر خشکبیجار شهرستان رشت

قصه گویی + کلاس نقاشی ویژه کودکان

۱۰شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص)

شهر پره سر شهرستان رضوانشهر

نشست کتاب خوان با موضوع ابوریحان بیرونی

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص)

شهر پره سر شهرستان رضوانشهر

قصه گویی با موضوع دانشمندان

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله محمدطاهر شرفی شهر ماسوله شهرستان فومن

نشست کتاب خوان

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ابوعلی سینا

 تولم شهر شهرستان صومعه سرا

جمع خوانی کتاب «تحلیلی از زندگانی حضرت ابوالفضل(ع)»

۱۰شهریور  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی میرزا کوچک رشت

کلاس آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم

۱۰شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی مرحوم فیض لاهیجان

نشست کانون ادبی فیاض لاهیجی

۱۰شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی امام علی(ع)

شهر خشکبیجار شهرستان رشت

نشست کتاب خوان ویژه بانوان

۱۰شهریور  ساعت ۱۷:۳۰

کتابخانه عمومی امام خامنه ای

دهستان اسلام آباد شهرستان رشت

کلاس آموزش خوشنویسی

۱۰شهریور  ساعت ۸:۳۰

کتابخانه عمومی رسول اکرم(ص)

روستای پونل شهرستان رضوانشهر

نشست کتاب خوان ویژه ماه محرم

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(ع) رشت

کلاس آموزش نقاشی

۱۰شهریور  ساعت ۱۰و ۱۷

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) رضوانشهر

جمع خوانی + نشست معرفی کتاب با موضوع محرم

۱۰شهریور  ساعت ۱۷


لرستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) رومشکان

قصه گویی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید رجایی کوهدشت

نشست معرفی کتاب «ربا در اسلام»

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی غدیر خرم آباد

نشست معرفی کتاب «دا»

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید صارمی بروجرد

نشست مطالعاتی با محوریت کتاب «قیام حسین(ع)»

۱۰ شهریور  ساعت ۱۷



مازندران

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی دکتر نجات حسینی کردخیل شهرستان ساری

کارگاه قصه گویی خلاق

۱۰ شهریور  ساعت  ۱۰

کتابخانه عمومی آزادگان ساری

جلسه باشگاه کتابخوانی «بارانی از گلها»

۱۰ شهریور  ساعت ۱۹

کتابخانه عمومی ابن شهر آشوب ساری

جلسه کتابخوانی ویژه بانوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۹

کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عج) نوشهر

نشست  «دورهمی با کتاب»

۱۰ شهریور ساعت۱۷

کتابخانه عمومی آیت الله شیخ عبدالنبی کجوری پول شهرستان نوشهر

مسابقه نویسندگی

۱۰شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی فقیه نصیری  روستای کردیچال شهرستان کلاردشت

قصه گویی

۱۰شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی آزادگان ساری

کارگاه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان

۱۰شهریور  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی ابن شهر آشوب ساری

کلاس اوریگامی

۱۰شهریور  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی آزادگان ساری

جلسه باشگاه کتابخوانی «هنرمندان»

۱۰شهریور  ساعت ۱۸:۳۰

کتابخانه مشارکتی شهدای کهنه سرا  شهرستان نوشهر

کلاس مهارت محاسبات سریع ذهنی چرتکه (ترم اول)

۱۰شهریور  ساعت ۸



مرکزی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی علامه طباطبایی محلات

مسابقه نقاشی ویژه کودکان

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای سنجان اراک

کلاس آموزش خوشنویسی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید زراستوند

ش عمومی هرستان اراک

کارگاه استان شناسی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شماره یک شهرستان اراک

جمع خوانی ویژه اعضای نابینا

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ادیب الممالک

 شهر جاورسیان شهرستان خنداب

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای شهر قورچی باشی شهرستان خمین

جمع خوانی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شیخ عبدالنبی وفسی

روستای وفس شهرستان کمیجان

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شادروان رضا محمودی

شهر میلاجرد شهرستان کمیجان

قصه گویی

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام حسین(ع) اراک

جمع خوانی در بخش کودک

۱۰ شهریور ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره)

 روستای گرکان شهرستان آشتیان

نشست کتاب خوان با موضوع کاهش آسیب اجتماعی

۱۰ شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی الغدیر

روستای راونج شهرستان دلیجان

نشست کتاب خوان با موضوع محرم

۱۰ شهریور ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی سرداران شهید خمین

نشست کتاب خوان با موضوع شناخت سیره امام حسین(ع)

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی امام رضا(ع)

شهر تلخاب شهرستان فراهان

جمع خوانی

۱۰ شهریور ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید سیاوش امیری شازند

مسابقه نقاشی

۱۰ شهریور  ساعت ۹



هرمزگان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی خلیج فارس قشم

کلاس پرورش خلاقیت ویژه کودکان

۱۰ شهریور    ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی خواجه نصیر طوسی شهرستان رودان

جمع خوانی با محوریت ماه محرم

۱۰ شهریور   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آل طاها بیکاه

شهرستان رودان

جمع خوانی

۱۰ شهریور   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی فرزانگان کوشه

شهرستان قشم

کارگاه پرورش خلاقیت

۱۰ شهریور   ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) رودان

کلاس نقاشی

۱۰ شهریور   ساعت ۸:۳۰

کتابخانه عمومی شهید منصور اسفندی شهرستان بندرعباس

نشست معرفی کتاب با محوریت ماه محرم

۱۰ شهریور ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی صدف

روستای سلخ شهرستان قشم

کلاس روخوانی قرآن کریم

۱۰ شهریور    ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی ملا مصبح

روستای لافت شهرستان قشم

کلاس آموزش قرآن کریم

۱۰ شهریور    ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی سبز اندیشان

 روستای دولاب شهرستان قشم

کلاس آموزش کاردستی

۱۰ شهریور    ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی محمد رسول الله(ص)

 روستای خالدین شهرستان قشم

قصه گویی

۱۰ شهریور    ساعت ۱۸



همدان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی صاحب‌الزمان(عج)
روستای حسین‌آباد شاملو شهرستان ملایر

کارگاه قصه‌ گویی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی پرفسور راستان
روستای حسین‌آباد ناظم شهرستان ملایر

نشست کتاب خوان

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(ع)
شهر مهاجران شهرستان بهار

مسابقه نقاشی به مناسبت ماه محرم

۱۰ شهریور  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(ع)
شهر مهاجران شهرستان بهار

کارگاه قصه ‌گویی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی امام سجاد (ع)

شهر اسلامشهر آق‌گل شهرستان ملایر

کلاس آموزش ساخت کاردستی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی پورسینا
روستای پرلوک شهرستان بهار

جمع خوانی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی فجر

شهر صالح‌آباد شهرستان بهار

آموزش خوشنویسی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی فجر

شهر صالح‌آباد شهرستان بهار

آموزش نقاشی

۱۰ شهریور  ساعت ۱۶

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 6 =