دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳

فرماندار شهرستان چگنی مطرح کرد؛

ضرورت راه اندازی کتابخانه در شهر ویسیان

انجمن شهرستان چگنی1

قدرت الله ترابی نژاد، فرماندار چگنی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان با اشاره به ضرورت راه اندازی کتابخانه در شهر ویسیان، از اختصاص زمینی برای ساخت کتابخانه در این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی در سال جاری به ریاست قدرت الله ترابی نژاد، فرماندار و با حضور فضل الله شیخی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فضل الله شیخی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان و قرائت دستور کار جلسه، گفت: فعالیت های متنوع فرهنگی توسط کتابخانه های عمومی با هدف ایجاد انس و علاقه بیشتر در قشر کودک و نوجوان به کتاب و کتابخوانی انجام می شود. تداوم و کیفیت این اقدامات نیازمند این است که سایر دستگاه های اجرایی شهرستان و اعضای انجمن با مجموعه کتابخانه های عمومی همکاری داشته باشند.

در ادامه فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیز، بیان کرد: توطئه دشمنان انقلاب و اسلام با درایت مقام معظم رهبری و اتحاد ملت سرافراز ایران اسلامی هیچ گاه راه به جای نخواهد برد. مردم بار دیگر در تشییع پیکر پاک شهدای مقاومت نشان دادند، عاشقانه کشور، انقلاب، رهبر و شهدای خود را دوست دارند.

قدرت الله ترابی نژاد در بخش دیگری از سخنانش، گفت: ضرورت راه اندازی کتابخانه در شهر ویسیان کاملا ملموس است و به همین دلیل با اقدامات اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، زمینی برای ساخت کتابخانه در نظر گرفته شده و امید است به زودی شاهد شروع به کار این پروژه باشیم.

همکاری دستگاه های اجرایی به ویژه اداره آموزش و پرورش با کتابخانه های عمومی در اجرای برنامه های فرهنگی، پرداخت بخشی از سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی توسط شهرداری به صورت علی الحساب در اولین فرصت و مشخص کردن ساختمان های بلا استفاده اداری و بررسی امکان راه اندازی کتابخانه در آن ها در سطح شهرستان از مهم ترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 3 =