چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی؛

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در فضای مجازی توسط کتابخانه های عمومی زنجان

با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی؛

برنامه‌های متنوع فرهنگی در فضای مجازی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی توسط کتابخانه های عمومی زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور و هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جلوگیری از انتشار این ویروس، مدتی است که کتابخانه های عمومی سراسر کشور تعطیل شده است. با این حال گویا دلتنگی و نگرانی تنها منحصر به جمع خانواده و دوست و آشنا نیست؛ فعالیت تعدادی از همکاران کتابدار در فضای مجازی حکایت از دلتنگی کتابداران و اعضای کتابخانه ها دارد و باید قدر بدانیم این ارتباطات راه دور را، که امید و انگیزه می دهد تا این روزهای سخت را تاب بیاوریم. 

بر این اساس برخی کتابداران استان زنجان با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در فضای مجازی برای ارائه برخی خدمات کتابخانه‌ای به اعضای کتابخانه با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی سعی دارند چراغ کتاب و کتابخوانی خاموش نشود.

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه آیت اله موسوی روستای پری شهرستان ماهنشان

عزیزه حسن خانی، مسئول کتابخانه آیت اله موسوی برنامه های متنوع فرهنگی نظیر مسابقه نقاشی با موضوع «کرونا را شکست می دهیم» و معرفی کتاب برگزار کرد.

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه خیری حاج احمدمهدوی شهرستان زنجان

به همت مرضیه خیبری، مسئول کتابخانه عمومی مهدوی و الهام سلیمی، کتابدار کتابخانه عمومی مهدوی، آموزش نحوه صحیح شستن دست برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا توسط عضو کودک کتابخانه صورت گرفت

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه سهروردی شهرستان زنجان

به همت کتابداران کتابخانه عمومی سهروردی زنجان معرفی کتاب و برنامه های خلاقانه توسط اعضا در ایام تعطیلات کتابخانه برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 2 =