چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان کرمانشاه از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

جشنواره رضوی - کراپ‌شده

مهناز فتاحی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان کرمانشاه مردم استان کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، مهناز فتاحی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان کرمانشاه با صدور پیامی مردم استان خصوصا نوجوانان و جوانان استان کرمانشاه را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:


کتاب و کتاب‌خوانی، از دیرباز بخش مهمی از فرهنگ ما ایرانیان بوده است.

دانشمندان، فلاسفه، روحانیون و... انسان‌های بسیاری در سرزمین ما زیسته‌اند که کتاب را یار مهربان خود دانسته‌اند و خواندن و مطالعه کتاب را همواره به دیگران توصیه کرده اند.

جشنواره کتابخوانی رضوی که برگرفته از همین سیره ارزشمند در کشور ما است، سعی دارد تا پیوند میان ما انسان‌ها و کتاب را مستحکم‌تر و زیباتر سازد، بی‌شک کودکان و نوجوانان به عنوان سرمایه‌های عظیم و گرانبهای آینده هر کشور و ملت، در فرآیند جریان‌سازی فرهنگی، دارای جایگاهی بسیار مهم و پراهمیت هستند.

ضمن قدردانی از متولیان برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، از نگاه شایسته و ویژه دست‌اندرکاران این برنامه بزرگ فرهنگی در قرار دادن بخش کودک و نوجوان این جشنواره، تشکر ویژه دارم. از همه کودکان و نوجوانان، دختران و پسران در جای جای سرزمین ادب‌پرور استان کرمانشاه نیز برای شرکت پرشور در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی دعوت می‌کنم.

امیدوارم که با گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی رضوی، ضمن افزایش سرانه مطالعه، جامعه‌ای سالم، پویا، دینی و خلاق نیز در انتظار همه کودکان و نوجوانان برومند ایران اسلامی باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 2 =