دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴

به منظور رفع مشکلات کتابخانه های عمومی انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی با نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی

دیدار با نماینده نقده

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان‌غربی با نماینده مردم شهرستان‌های نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی به منظور بررسی مشکلات کتابخانه‌های عمومی با علی زنجانی، نماینده مردم شهرستان‌های نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان‌غربی با قدردانی از توجه مجلس یازدهم نسبت به مسائل فرهنگ و کتابخانه‌های عمومی، اظهار داشت: کتابخانه‌های عمومی نقش پررنگی در ترویج فرهنگ مطالعه در کشور دارند و برای رشد این شاخصه‌ زیربنایی فرهنگ، نیازمند حمایت‌ نمایندگان مجلس یازدهم هستیم.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار به اهمیت جایگاه کتاب و کتابخوانی در توسعه فرهنگی جامعه اشاره کرد و گفت: معضلات ما از عدم توجه به فرهنگ نشات می‌گیرد و اگر می‌خواهیم توسعه‌ای در هر زمینه رخ دهد باید توجه خود را به فرهنگ معطوف سازیم.

زنجانی تصریح کرد: در بحث رفع موانع و توسعه کتابخانه های عمومی، تعامل و کار کارشناسی در اولویت است و این تعامل زمینه ساز ترویج کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توسعه کتابخانه‌های عمومی، بیان کرد: کتابخانه‌های عمومی یک مکان فرهنگی هستند که هم راستا با آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، مساجد و سایر مراکز آموزشی و فرهنگی فعالیت می کنند.

وی حل مشکل عمرانی کتابخانه شهید علی علمی را از مطالبات به حق مردم به ویژه کودکان و جوانان دانست و ضمن اعلام آمادگی برای پیگیری این مهم، خواستار اهتمام بیشتر مسئولان در رسیدگی به وضعیت این کتابخانه تازه ساخت شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 1 =