سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

با حضور فرماندار؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رشتخوار برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رشتخوار برگزار شد

با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان، اعضای حقیقی و حقوقی و جمعی از مسوولین دستگاه های اجرایی جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رشتخوار در سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رشتخوار با حضور خالقداد عرب، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه ها؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری، امام جمعه شهرستان، اعضای حقیقی و حقوقی و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان، در سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام حسن جهانشیری، امام جمعه شهرستان در ابتدای این جلسه با معرفی کتاب «زنان عاشورایی»، نقش زن در زندگی جوامع بشری و گسترش فعالیت های فرهنگی در جامعه را پر اهمیت دانست و گفت: نقش خانواده ها در گسترش فرهنگ مطالعه تاثیر بسزایی دارد. اگر بخواهیم آسیب های اجتماعی در جامعه کاهش پیدا کند، باید جوانان و نوجوانان به سمت کتابخانه ها و کتابخوانی هدایت شوند.

خالقداد عرب، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه ها نیز در ادامه جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده توسط کتابخانه های عمومی شهرستان در ایام کرونا، گفت: کتاب و کتابخوانی باعث توسعه و پیشرفت هر جامعه ای است و گسترش فرهنگ مطالعه و توسعه کتابخانه ها نیازمند همکاری همه جانبه دستگاه ها است که باید همگام با سایر حوزه ها مورد توجه قرار گیرد.
در ادامه این جلسه مجید رضائی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشتخوار به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در کتابخانه های عمومی و همچنین حسینیه کتاب اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشتخوار در ایام محرم پرداخت و گفت: این برنامه ها تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

در پایان از فرماندار شهرستان به عنوان برگزیده طرح «دل نوشته کتاب مردمی فلسطین» و خبرنگاران فعال در حوزه ترویج کتابخوانی، با اهدای لوح تقدیر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 13 =