شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

با هدف تسریع در روند ساخت کتابخانه انجام شد؛

بازدید رئیس مجمع نمایندگان لرستان از پروژه ساخت کتابخانه پلدختر

بازدید نماینده پلدختر1

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با هدف تسریع در روند ساخت کتابخانه عمومی شماره دو پلدختر، از این پروژه بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت آن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، سید حمیدرضا کاظمی، نماینده مردم پلدختر و رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی به همراه حسن رضائیان، فرماندار و اسماعیل میخک بیرانوند، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان از پروژه ساخت کتابخانه عمومی شماره دو پلدختر بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت آن قرار گرفت.

نماینده مردم پلدختر در این بازدید با بیان اینکه پیگیری مطالبات فرهنگی در کنار مسائل اقتصادی در شهرستان از برنامه های کاری نماینده مردم در مجلس است، اظهار داشت: شایسته است مسئولان فرهنگی با ارائه برنامه های گوناگون مردم را با فرهنگ کتاب و کتابخوانی آشنا و تشویق کنند.

حمید رضا کاظمی افزود:  توجه به کتاب و کتابخوانی یکی از دغدغه های مهم رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) است و ایشان همواره توجه جدی به کتاب و فرهنگ مطالعه داشته اند.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به اینکه بخش عمده ای از جمعیت شهرستان پلدختر را قشر جوان و نوجوان تشکیل می دهند، توسعه اماکن فرهنگی به ویژه کتابخانه های عمومی ضروری است. از این رو انتظار می رود اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به عنوان مجری پروژه ساخت کتابخانه عمومی شماره دو پلدختر، روند تکمیل این کتابخانه را تسریع کند.

وی همچنین در تماس تلفنی با احمدحسین فتایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضرورت راه اندازی هرچه زودتر این کتابخانه به عنوان یکی از درخواست های مکرر مردم را، یادآور شد.

گفتنی است، در این بازدید اسماعیل میخک بیرانوند، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی پلدختر ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان، به بیان برخی از مشکلات و موانع توسعه کتابخانه های عمومی پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 10 =