سه‌شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱

با هدف توسعه همکاری ها انجام شد؛

امضای تفاهم نامه همکاری کتابخانه های عمومی و حوزه هنری لرستان

تفاهم نامه حوزه هنری1

با هدف توسعه همکاری ها، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های عمومی و حوزه هنری لرستان به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، نشست امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی و حوزه هنری استان، با حضور فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی؛ محمد کرم‌اللهی، رئیس حوزه هنری و جمعی از کارشناسان دو دستگاه در سالن جلسات حوزه هنری لرستان برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در این جلسه با اشاره به برنامه ها و فعالیت های مشترک دو نهاد در آینده، بیان کرد: هدف از انعقاد این تفاهم نامه توسعه و ارتقای شاخص های فرهنگی- هنری، انجام برنامه ها و فعالیت های مشترک در زمینه ارائه طرح ها و برنامه ها به منظور ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی است.

فرشته طهماسبی افزود: بهره گیری هوشمند و مطلوب از ظرفیت های طرفین در پیشبرد اهداف مشترک و ترویج و توسعه همکاری های علمی، فرهنگی و پژوهشی از موارد مورد توجه در این تفاهم نامه است.

وی تصریح کرد: امیدواریم این همکاری بتواند در زمینه رشد و توسعه فرهنگی و انجام فعالیت های هدفمند، با برنامه‌ریزی های کارشناسانه و تاثیرگذار موثر واقع شود.

رئیس حوزه هنری با ابراز خرسندی از همکاری مشترک حوزه هنری و اداره کل کتابخانه های استان، گفت: با توجه به اهمیت فرهنگ مطالعه و تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به این‌مهم، لزوم توجه و بهره گیری از امکانات و ظرفیت های مشترک در زمینه های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و اجتماعی با محوریت کتاب و کتابخوانی از جمله اولویت های ضروری در انجام فعالیت های مشترک خواهد بود.

محمد کرم‌اللهی ادامه داد: بی شک این همکاری ها در پیشبرد کمی و کیفی برنامه ها به ویژه در حوزه های علمی پژوهشی، فرهنگی و هنری با بهره گیری از کارشناسان مربوطه بسیار مفید و موثر خواهد بود.

تولید انیمیشن و فیلم کوتاه مرتبط با موضوع مطالعه و در اختیار قرار دادن امکانات استودیو به منظور ضبط کتاب از سوی حوزه هنری، رونمایی از کتاب های منتشر شده سوره مهر، برگزاری جلسات مشترک آسیب شناسی حوزه کتاب و کتاب‌خوانی، استفاده از ظرفیت و توان کارشناسان دو سازمان جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی، تولید برنامه تلویزیونی با محوریت کتب، نویسندگان و راویان دفاع مقدس از مهم ترین مفاد این تفاهم نامه همکاری مشترک است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 5 =