چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه ها انجام شد؛

بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی قزوین از کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک

بازدید

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با هدف بررسی وضعیت کتابخانه ها از کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان قزوین، فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین با هدف بررسی وضعیت و رفع مشکلات کتابخانه ها، از کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک بازدید کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تقدیر و تشکر از همکاران، با اشاره به نقش مهم کتابداران در ترویج فرهنگ کتابخوانی و ارتقای سرانه مطالعه، بیان کرد: کتابداران باید با فعالیت و خلاقیت در فضاهای مجازی، نقش مهم کتابخانه های عمومی را در جامعه نشان دهند. 

وی اظهار داشت: وظیفه کتابخانه های عمومی است که به عنوان پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی حضور موثرتری در توسعه فرهنگی و اجتماعی کشور داشته باشند.

محمدبیگی با اشاره به تداوم ارتباط با اعضا از طریق فضای مجازی، ادامه داد: استفاده از ظرفیت مجازی به منظور اجرای برنامه های متنوع فرهنگی با تاکید بر حوزه کتاب از برنامه های اداره کل کتابخانه ها در ایام کرونا بوده که خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان و علاقمندان مواجه شده است.

در ادامه جلسه، رمضان حیدری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک و کتابداران نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مسائل مختلف مطرح کردند.

گفتنی است، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین به همراه ندا امیرلو، معاون اداره کل و سایر کارشناسان ستادی از کتابخانه های عمومی امام محمد باقر (ع) و امام رضا (ع) و امام علی (ع) در شهرستان آبیک بازدید کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 4 =