چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷

به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین برگزار شد؛

کارگاه آموزشی افزایش کیفیت خدمات کتابخانه ای با تکیه بر شیوه های کار گروهی

ا

به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کارگاه آموزشی افزایش کیفیت خدمات کتابخانه ای با تکیه بر شیوه های کار گروهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، کارگاه آموزشی افزایش کیفیت خدمات کتابخانه ای با تکیه بر شیوه های کار گروهی به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین و با حضور احمد اکبری، مدرس دوره و جمعی از کتابداران برگزار شد.
 
اکبری  یکی از رسالت های کتابخانه های عمومی را افزایش آگاهی و اطلاعات مردم عنوان کرد و گفت: کارگاه آموزشی « افزایش کیفیت خدمات کتابخانه ای با تکیه بر شیوه های کار گروهی » با تلاش اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین با هدف بررسی افزایش راهبردهای تقویت استعدادهای جمعی و دلایل عدم تمایل به مشارکت کم در کارهای گروهی و راهکارهای اجرایی آن برگزار شده است.
 
احمد اکبری، مدرس این کارگاه اظهار داشت: کارکرد کتابخانه های عمومی در حال حاضر به عنوان دانشگاه مردمی، با گذشته بسیار متفاوت شده است و ارائه آموزش های لازم از جمله با موضوع چگونگی استفاده از شیوه های کار گروهی توسط کتابداران به افزایش بینش و آگاهی مردم کمک می کند.
 
اکبری پیشرفت و رشد و تعالی بشر را محصول ارتباط و افزایش تعاملات اجتماعی در طول تاریخ دانست و گفت: هرچه پیشرفت بشر بیشتر شد پیچیدگی های زندگی انسان نیز بیشتر شد و این امر لزوم کسب مهارت های ارتباط گیری را بیشتر کرد.
 
اکبری با بیان اینکه فرهنگ انجام کار گروهی باید تقویت شود، افزود: از کارکردها و مزایای کارگروهی استفاده از زمان یکدیگر، ایجاد اعتماد به عنوان یک سرمایه عظیم اجتماعی، اشتراک تجربیات، افزایش توانایی حل مسئله و بالا بردن قدرت ریسک پذیری است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت کارگروهی در موفقیت کسب و کار و استارتاپ‌ها برگزاری چنین کارگاه‌هایی به جهت اهمیت کار گروهی در موفقیت و شکست مشاغل و آموزش در آغاز کسب و کار بسیار مهم است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 2 =