دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵

از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی؛

۱۰۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبیک اهدا شد

خبر

سازمان اسناد و کتابخانه ملی با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، ۱۰۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، با درخواست رئیس اداره کتابخانه‌ های عمومی شهرستان آبیک و در راستای اجرای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی ۱۰۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک اهدا کرد.


رمضان حیدری، رئیس اداره کتابخانه‌ های عمومی شهرستان آبیک ضمن تقدیر از مجموعه مدیریتی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، در این خصوص گفت: با توجه به کمبود منابع جدید در کتابخانه های عمومی، طی مکاتبه و رایزنی با واحد مبادله و اهدای کتابخانه ملی، توانستیم ۱۰۰۰ عنوان کتاب را به صورت اهدایی برای کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک جذب کنیم.
حیدری افزود: تمامی کتابخانه‌های شهرستان آبیک از این منابع بهره‌مند می شوند. کتاب های اهدایی غالباً از تازه های نشر، ویژه تمامی رده های سنی در موضوعات کودک و نوجوان، کمک درسی و ادبیات، تاریخ، روانشناسی، علوم اجتماعی، زبان، دفاع‌مقدس است. این منابع بعد از بررسی و تفکیک، در اختیار اعضای کتابخانه قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =