چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

با تأکید بر ارائه خدمات فرهنگی در فضای مجازی توسط کتابداران؛

نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی در ایام نوروز ۱۴۰۰ اعلام شد

مخزن كتابخانه

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تأکید بر ارائه خدمات فرهنگی و فعالیت کتابداران در فضای مجازی نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی و ادارات ستادی خود را در ایام نوروز ۱۴۰۰ اعلام کرد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه ای نحوه و زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی و ستادهای نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ایام نوروز (فروردین ماه ۱۴۰۰) را اعلام کرد.

بر این اساس فعالیت کتابخانه های عمومی و ادارات ستادی  در روز پنج شنبه ۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ تعطیل بوده و در هفته دوم فروردین ماه (روزهای ۷، ۸، ۱۰ و ۱۱) در شهرهای آبی و و زرد به روال سابق و مطابق شیوه‌نامه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ارائه خدمات می پردازند. 

در این اطلاعیه تصریح شده است کتابخانه های عمومی واقع در شهرهای قرمز و نارنجی تعطیل هستند  اما خدمات فرهنگی توسط کتابداران در فضای مجازی دنبال خواهد شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است تعطیلی کتابخانه ها در مناطق نارنجی، صرفا مربوط به هفته دوم فرودین ماه است و ساعت و نحوه فعالیت کتابخانه‌ها پس از ایام نوروز (۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰) به روال سابق از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۴:۰۰ و بر اساس دستورالعمل ساعت فعالیت کتابخانه‌های عمومی خواهد بود. 

همچنین کتابخانه های مرکزی استان‌ها در شهرهای زرد و آبی نیز در تمامی ایام نوروز باز هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 3 =