سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷

عضو شورای شهر تهران عنوان کرد؛

اهتمام نهاد در تکمیل به موقع پروژه بازسازی کتابخانه مرکزی پارک‌شهر قابل تقدیر است

بهاره آروین

بهاره آروین گفت: خوشبختانه با توجه به تمام محدودیت‌ها در فعالیت‌های عمرانی در دوران تحریم و افزایش و نوسان قیمت تجهیزات و تأسیسات که معمولا روند اجرایی تمام پروژه‌های عمرانی را با اخلال روبه‌رو کرده بود، مسئولان نهاد در عمل به تعهد خود برای افتتاح این کتابخانه در تابستان سال ۱۳۹۸ بسیار خوش قول بودند که این موضوع واقعا جای تقدیر دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، بهاره آروین، عضو شورای شهر تهران با حضور در مراسم بازگشایی کتابخانه مرکزی پارک‌شهر، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این کتابخانه گفت: کتابخانه مرکزی پارک‌شهر از قدیمی‌ترین کتابخانه‌های عمومی تهران بوده و من در دوران نوجوانی، علی رغم وجود مسافت زیاد تا منزل، اما به دلیل فضای خاص کتابخانه و منابع به‌روز به این کتابخانه می‌آمدم.

وی با اشاره به توقف فعالیت این کتابخانه به دلیل بازسازی افزود: کتابخانه مرکزی پارک‌شهر به دلیل فرسودگی نیاز به بازسازی داشت و از سوی دیگر به عنوان یک بنای میراثی باید در هنگام بازسازی به حفظ اصالت آن نیز توجه می‌شد. من به دلیل جایگاه ویژه این کتابخانه در شهر تهران و علاقه شخصی، بسیار پیگیر بازگشایی این کتابخانه بودم.

آروین ادامه داد: خوشبختانه با توجه به تمام محدودیت‌ها در فعالیت‌های عمرانی در دوران تحریم و افزایش و نوسان قیمت تجهیزات و تأسیسات که معمولا روند اجرایی تمام پروژه‌های عمرانی را با اخلال روبه‌رو کرده بود، مسئولان نهاد در عمل به تعهد خود برای افتتاح این کتابخانه در تابستان سال ۱۳۹۸ بسیار خوش قول بودند که این موضوع واقعا جای تقدیر دارد.

این عضو شورای شهرتأکید کرد: امروز از بازگشایی این کتابخانه بسیار خوشحالم چراکه نسبت به قبل بسیار تفاوت پیدا کرده و تجهیز شده و این موضوع کار کتابخوانی برای مراجعان را بسیار جذاب کرده است. کتابخانه مرکزی پارک‌شهر در گذشته پاتوق بسیاری از علاقه‌مندان به علم و دانش بوده؛ فضای گفت‌وگویی که امروز در این کتابخانه احیاء شده من را بسیار خوش‌بین کرده به اینکه باز هم  شاهد تشکیل پاتوق‌های علمی در این کتابخانه باشیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 0 =