دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

با تدریس کارآفرین نمونه کشور برگزار شد؛

همایش کارآفرینی در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد

همایش کارآفرینی در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد

نخستین همایش کارآفرینی با حضور عقیل ملکی فر، مدرس کارآفرین در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نخستین همایش کارآفرینی با هدف کسب آگاهی برای انتخاب مسیر درست کاریابی و کارآفرینی نوجوانان و جوانان در کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) مشهد برگزار شد.

این جلسه به مناسبت هفته کتاب برای نخستین بار در کتابخانه های عمومی استان با حضور مدرس کارآفرین و نویسنده کتاب های کارآفرینی برگزار و تعداد زیادی از نوجوانان و جوانان در این همایش شرکت کردند تا با شناخت صحیح از آینده کاری ، مسیر درستی را برای آینده خود رقم بزنند.

عقیل ملکی فر، مدرس، کارآفرین و نویسنده، در این نشست از نوجوانان خواست تا از همین امروز کارمندی را فراموش کرده و ذهن شان را برای کارآفرینی آماده کنند تا در آینده مولد به کارگیری افراد زیادی در حوزه اشتغال باشند نه این که خودشان به کار گرفته شوند.

وی با بیان خاطراتی از کودکی و مسیر رشد و پیشرفت خود، گفت: باید برای انجام درست یک کار ، با تمام توان خود آن فعالیت را انجام دهید .

عقیل ملکی فر ادامه داد باید از هم اکنون آنچه را که می خواهید در آینده کسب کنید را برای خود ترسیم کنید.

این نشست که با استقبال دانش آموزان پایه متوسطه یک و دو و اعضای کتابخانه روبه رو شد، با پرسش و پاسخ به اتمام رسید.

زهرا باقرزاده، سرپرست کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد نیز گفت: کارآفرینی یکی از اصول و سرفصل های مهمی است که امروزه به صورت خاص مورد توجه و عنایت نهاد کتابخانه های عمومی قرار گرفته است و امیدواریم با برگزاری این جلسات در کتابخانه های عمومی به عنوان فرهنگسراهای اجتماعی، به شناخت صحیح اعضای کتابخانه نسبت به آینده شغلی کمک کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 9 =