دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

با هدف تقدیر از اعضای فعال کتابخانه سیار قاصدک؛

طرح #فراموشتان_نمی کنیم در رشت اجرا شد

#فراموشتان_نمیکنیم

کتابخانه سیار قاصدک رشت در طرحی با نام #فراموشتان_نمی کنیم در روزهای قرنطینه خانگی، با حضور در پنج محله کم برخوردار محل خدمت خود، به اعضای فعال کتاب هدیه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، طرح ابتکاری #فراموشتان_نمی کنیم به همت صمد رهبریار، مسئول کتابخانه عمومی سیار قاصدک رشت و با تهیه بسته هایی شامل کتاب هایی در رده سنی کودک و نوجوان و نیز یک جفت دستکش و پدالکلی با حضور در منزل ۶۰ تن از اعضای فعال کتابخانه عمومی قاصدک و اهدای این بسته های فرهنگی درحال اجرا است.

به گفته مسئول کتابخانه عمومی سیار قاصدک در این طرح ابتکاری که در راستای رسالت اجتماعی کتابخانه های عمومی و با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی برگزار می شود، ضمن تحکیم ارتباط با اعضای کتابخانه، با کودکان و نوجوانان عضو که در قرنطینه خانگی اجباری بسر می برند دیدار و گفتگو شد.

صمد رهبریار از تأمین هزینه تهیه هدایای این طرح توسط خیرین خبر داد و فروشگاه کتاب بازباران رشت را از مهم ترین حامیان اجرای طرح #فراموشتان_نمی کنیم دانست.

وی گفت: کتاب های اهدایی به اعضای کتابخانه عمومی سیار قاصدک در طرح مورد نظر، در پنج رده سنی الف، ب، ج، د و ه از انتشارات معتبر حوزه کودک و نوجوان بوده است. در اجرای این طرح به طور میانگین به ۱۲ نفر از اعضای فعال کتابخانه در هر محله که در فعالیت هایی از قبیل ترغیب دوستان و اعضا به عضویت در کتابخانه، ارسال فیلم معرفی و نقد کتاب در فضای مجازی، شرکت در پویش های مختلف کتابخوانی و امانت کتاب مشارکت داشتند، هدایایی از جنس کتاب و لوازم پیشگیرانه در مقابل بیماری کرونا اهدای شد.

صمد رهبریار، مسئول کتابخانه سیار قاصدک رشت با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی از قبیل استفاده از دستکش، ماسک، نقاب شیشه ای و رعایت فاصله با هماهنگی با خانواده های اعضای مورد نظر، این بسته های فرهنگی را به اعضای فعال کتابخانه هدیه کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 1 =